Share on :
Sorry i dont have complete description for this product.
  • 21-inch TFT LCD display
  • Built-in DVD Player, Game Fucntion, USB/SD Card and IR Transmitter Function (Grey); DVD Player
  • Built-in IR Transmitter
  • Product Dimensions: 25 x 6 x 20.5 inches
  • Shipping Weight: 17 pounds (View shipping rates and policies)
  • Shipping: This item is also available for shipping to select countries outside the U.S.
  • ASIN: B005F074EK
  • Item model number: DFL2100IRG
  • Average Customer Review:   (1 customer review)
  • Amazon Best Sellers Rank: #78,944 in Electronics (See Top 100 in Electronics)
  • Date first available at Amazon.com: July 28, 2011
Available at Amazon Check Price Now!
21 (2008 film) - Wikipedia, the free encyclopedia
21 (Adele album) - Wikipedia, the free encyclopedia
21 is the second studio album by English recording artist Adele. Released on 24 January 2011 in most of Europe, and on 22 February 2011 in North America, it was named ...